Hledáme lidem práci Manpower

NÁKUPČÍ - komodita plastů

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • Vyhledávání a výběr dodavatelů na sériové dodávky přímých výrobních materiálů a služeb v komoditě plastů
  • Příprava, kontrola a správa objednávek a smluv
  • Výběrová řízení a jejich vyhodnocení
  • Vytváření a plnění nákupních strategií pro dané komodity
  • Koordinace nákupu mezi jednotlivými odděleními

Profil kandidáta:

  • min. SŠ
  • Komunikativní AJ (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka výhodou
  • Praxe min. 2 roky v nákupu v automotive výrobní firmě
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
  • Dobré komunikační a vyjednávací vlastnosti

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Příspěvek na masáže
  • Jazykové kurzy
  • Možnost práce z domova
  • Moderní kanceláře přímo v centru Liberce

Zaujala vás nabídka, splňujete dané požadavky a chcete se dozvědět více? Zašlete mi životopis přes odpovědní formulář a řekneme si více informací. :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Vyškov
  • ANMIJA work s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. prosince
  • Olomouc
  • BRASTY GROUP s.r.o.
Zveřejněno: 22. prosince
  • Olomouc
Zveřejněno: 8. ledna
  • Moravskoslezský kraj
Zveřejněno: 15. března
  • Olomouc
Zveřejněno: 4. července
  • Karlín, Praha
  • Photon Energy Corporate Services CZ s.r…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. srpna
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • 17 000 – 18 500 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • od 21 000 Kč
  • Košetice
  • Agropodnik Košetice, a.s.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Kelčany
  • GarFen.Eco, s.r.o.
  • 31 000 – 35 000 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • KM Beta a.s.
  • od 28 500 Kč

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ auto den domov formulář hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kurz kurzy Luže masáže místa možnost nabídka Office penzijní připojištění plnění pojištění postup pozice požadavky práce práce z domova pracovní pracovní místa práva praxe připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti správa stravenky týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší znalost životopis dané dovolené jazyk komunikační kontrola koordinace kov masáž materiál navíc oddělení odpovědní penzijní PR profi případ příprava přístup rok volná pracovní místa výběr výrobní z domova