Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ (30-55.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Servisní technik / technička, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 55.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi s obráběcími stroji? Chcete v rámci práce cestovat po regionu? Tak nám ihned zašlete životopis a staňte se

SERVISNÍM TECHNIKEM CNC STROJŮ (30-55.000 Kč)

Náplň práce:

* Servisní výjezdy v daném regionu
* Instalace CNC obráběcích strojů
* Mechanické a elektronické opravy CNC
* Odlaďování technologie
* Školení obsluhy

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání technického směru
* Praxi v obsluze a servisu CNC
* Řidičský průkaz skup. B - aktivního řidiče
* Ochotu cestovat v rámci daného regionu (ČR)
* Znalost systému FANUC, Heidenhain nebo Siemens výhodou
* Vyhláška 50/1978 výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Osobní ohodnocení a bonusový systém
* Odborné zaučení
* Přátelský kolektiv
* Pružnou pracovní dobu
* Služební vůz, telefon a tablet

* Lokalita: výjezdy po Vysočině
* Nástup Ihned

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Praha
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 3. října
  • Zbiroh
  • Zdeněk Jonák
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 14. března
  • Zbiroh
    Benefity:
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 21 480 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 14. února
  • Poříčí nad Sázavou
  • COMAC spol. s r.o.
  • 27 000 – 33 000 Kč

Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

bonus Bor ČR den elektro hodnocení IT Luže náplň práce ohodnocení práce pracovní služební technik technologie telefon výjezd výjezdy vzdělání znalost životopis dané instalace kolektiv lokalita mechanické náplň odbor odborné opravy osobní PR přátelský region řidič servis stroj systém technické technolog