Hledáme lidem práci Manpower

Skladník Velké Přítočno

Lokalita Velké Přítočno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Bydlíte v okolí Kladna a hledáte práci ve skladu jen na jednu směnu? Jste aktivní řidič a jste manuálně zruční? Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.

Popis pozice:

- přebalování palet, částečně obsluha VZV
- práce s formátovací pilou
- balení, naskladnění do auta, vyskladnění u zákazníka
- manipulace s těžšími deskami
- údržba skladu
- rozvoz k zákazníkům (100 km dojezd)

Profil kandidáta:

- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- manuální zručnost, pečlivost
- zodpovědný a aktivní přístup k práci
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- zkušenosti s obsluhou VZV výhodou

Nabízíme:

- stabilní a různorodou práci na HPP v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Velké Přítočno (dobré dopravní spojení z Kladna)
- práci na jednu směnu PO-PÁ 7:00-16:00/16:30 hod v menším kolektivu
- mzda 28 000 - 32 000 Kč/měs. dle zkušeností
- obědy zdarma (výběr z 5-ti jídel, i veganské)
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Rudná, Praha-západ
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • 29 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 27. března

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Šmídl s.r.o., VansDeliver s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., BONSAN s.r.o., ProJobEU s.r.o., cargo-partner ČR s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., OK GARDEN s.r.o., Česká pošta, s.p., Special Security Service s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Quality Shop s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Pánek DOSP s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Skanska a.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Toprelax s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Zasílatel / Zasílatelka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Zahradník / Zahradnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Hlubočepy, Celá ČR, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Kladno, Dobrovíz, Jeneč, Ptice, Chýně, Číčovice, Hostivice, Tuchoměřice, Rudná, okres Praha-západ, Chrášťany, okres Praha-západ, Nučice, okres Praha-západ, Horoměřice, Beroun, Kosoř

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

akce auta český HR IT kandidát mzda náplň práce nové pečlivost pozice práce rozvoz sklad společnost společnosti stabilní vegan zdarma zkušenosti Zruč životopis dar dopravní jazyk kolektiv náplň obsluha odpovědný PR profi případ přístup ruční řidič stav údržba výběr zákazník zkušenost