Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Řidič/ka sk. C s profesním průkazem, až 50 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

O nás

Hledáme řidiče sk. C v Ostravě!

Pokud máte profesní průkaz, máme práci právě pro vás. Nabízíme až 50 000 Kč měsíčně. Připojte se k našemu týmu a vyšlete nám svou žádost hned teď!

Náplň práce:

  • převážení materiálu do provozoven novým vozem Mercedes Actros
  • plánování a dodržování tras
  • manipulace s materiály a náklady, fyzická zdatnost nutností
  • zajištění údržby a čistoty vozidla

Co od Vás očekáváme:

  • řidičské oprávnění skupiny C
  • profesní způsobilost
  • zodpovědnost
  • flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 35-50 000 Kč
  • 20 dnů dovolené
  • multisport karta
  • stravování ve firemních gastro provozovnách zdarma
  • volné víkendy

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Hrabová, Ostrava
  • ŠKODA VAGONKA  a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KAŠ - spol. s r. o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Ostrava
  • DOLOPA Trans s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • 37 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • Rodina24 z. ú.
  • 20 500 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 25. července
  • Karlín, Praha
  • RUBY Project Management s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna

Liberty Ostrava a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Comac jobs s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Etimos Human s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., EVROPA realitní kancelář, O.K. solution, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, POSPIECH SD, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., ACETEX s.r.o., Pragolematik s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Granex Autodíly, Partners Financial Services, a.s., TresJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ZDAR, a.s., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., MJC - Zlín spol. s r.o., ŠKODA VAGONKA  a.s., DOSI Transport s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Radim Glonek s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., V-NASS, a.s., Easy Logistics, s.r.o., STEP Trans s.r.o., Dookan Technologies s.r.o., KAŠ - spol. s r. o., JOB FACTORY s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., CUBITrans CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Policista / Policistka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Rychvald, Hrabová, Ostrava, Bohumín

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ dodržování gastro hledám IT mzda náklady náplň práce nová odpovědnost plán plánování práce sport stravování víkend zdarma žádost dar dovolené firemní karta materiál náklad náplň oprávnění PR profesní řidič řidičské oprávnění tým způsobilost