Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Hledáme zkušené operátory m+ž | ubytování | školení Německo

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 26.600 – 55.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

- kompletace, montáž  a výroba světel do automobilů
- práce na 3 směny (směny se mění týdně) s možností přesčasů o víkendu

Co od Vás očekáváme:

- nejlépe středoškolské vzdělání zakončeno výučním listem nebo maturitou nebo krásná praxe ve výrobě
- ochotu zaškolit se v Německu (délka školení 6 - 8 týdnů) a následně se přesunout zpět do Jihlavy
- hledáme pouze zodpovědné a spolehlivé kolegy

Co Vám můžeme nabídnout:

Během školení v Německu:
- 1000 Kč / den
- diety 45 € / den
- 3 jídla denně plně hrazena
- pracovní oblečení
- ubytování ve **** Hotelu zdarma
- firemní vůz pro převoz z hotelu do podniku
V ČR:
- mzda od 26 600 Kč
- náborový bonus 10 000 Kč
- 13. mzda - 1/2 vyplácena s květnovou mzdou, 1/2 s listopadovou mzdou
- příplatek na zdraví až 1 500 Kč
- osobní ohodnocení až 2 050 Kč
- týmové prémie 2 050 Kč
- příplatek za odpolední směny 7 Kč / hod
- příplatek za noční směny 32 Kč / hod
- 5 týdnů dovolené
- 1 sick day (nárok vzniká po 6 odpracovaných měsících, zaměstnanec nesmí mít absenci)
- příplatek za nerovnoměrně rozložené směny až 1 000 Kč
- zajištěno ubytování i pro páry
- dotované stravování
- narozeninový bonus 500 bodů (nahráno do caféterie)
- uvítací balíček 500 bodů
- péče koordinátora

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

  • Jihlava
  • Yong Heng s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Jihlava
  • Petr Popovyč
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Jihlava
  • Leube Beton s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Jihlava
  • Moravské kovárny, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • od 23 400 Kč
  • Jihlava
  • od 20 251 Kč
  • Jihlava
  • KATRES spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Jihlava
  • Jihlava
  • Karlovy Vary
  • SVT Consulting s. r. o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
  • Staré Město, Praha
  • SELECT FOOD, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 15. listopadu

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., ProJobEU s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Trenkwalder a.s., Yong Heng s.r.o., KRAVSOVO AP CZ s.r.o., EDYS Service s.r.o., LAGUS s.r.o., Moment Czech s.r.o., PalletX s.r.o., Petr Popovyč, KATRES spol. s r.o., Leube Beton s.r.o., Moravské kovárny, a.s., KRONOSPAN OSB, spol. s r.o., JIPOCAR Logistic, s.r.o., VM Partners Building s.r.o., POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o., Mejstřík s.r.o., ETM - montáž s.r.o., Almus s.r.o., TT Klávesnice, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Revizní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec, Pávov, Jihlava

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ auto automobil bonus Bor ČR den diety hledám hodnocení HR IT krásná měsíc mobil možnost mzda nábor náplň práce nárok Německo oblečení ohodnocení operátor péče plat podnik práce pracovní praxe přesčas příplatek sick day směny stravování školení ubytování v Německu víkend výroba vzdělání zaměstnanec zdarma zdraví dar dovolené firemní hotel jídla list náborový náplň odpovědné osobní PR prémie rok tým