Ostraha průmyslového areálu v Dobrovízi u Prahy

Lokalita Dobrovíz
Firma Ravenell security, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Služby, umění a kultura, Ostatní

Co od Vás očekáváme:

Do průmyslové areálu v Dobrovízi u Prahy hledáme aktivní muže a ženy na ostrahu objektu. Jedná se o 12-ti hod. směny v nepřetržitém provozu (den, noc, víkend a svátek). Služby jsou 6:30 – 18:30, noční 18:30 – 6:30. Jde o pochůzkovou a kontrolní činnost v areálu provozovny. Ostraha zde provádí kontroly na bezpečnostních rámech s obsluhou ručního detektoru, zajišťuje pravidelnou kontrolu skladových prostor, vozidel a návštěv. Jde o fyzicky náročnou práci ve stoje.

Náplň práce:

  • kontrola zaměstnanců a návštěv na detekčním rámu
  • plombování kamionů
  • práce s PC a RDST
  • pochůzková a kontrolní činnost po objektu
  • komunikace se zástupci klienta, zaměstnanci a návštěvami

Požadujeme:

  • zkušenosti v oboru bezpečnosti – výhodou
  • reprezentativní chování a spolehlivost
  • komunikační dovednosti, asertivitu, flexibilitu
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny / denní a noční)
  • osvědčeni o profesní kvalifikaci Strážný 68–008-E (lze dodělat)

Nabízíme:

  • možnost stravování v areálu (kuchyně, bufet, automaty non stop)
  • příspěvek na dopravu až 1500 Kč/měsíc
  • finanční ohodnocení 130 Kč/hod.
  • měsíční odměny za dobře odvedenou práci
  • možnost záloh
  • zaměstnání v zajímavém oboru s možností kariérního a mzdového růstu
  • pracovní smlouva na HPP, DPČ, DPP
  • pohovory probíhají úterky a pátky

  • Hlubočepy, Praha
  • Barrandov Studio a.s.
  • 13 900 – 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Chrášťany, Praha-západ
  • VELKÁ PECKA s.r.o.
  • 36 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Říčany, Praha-východ
  • Jakub Kovář
Zveřejněno: 14. prosince

DoDo Czech s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., MESSENGER a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Stokvis Promi s.r.o., Česká pošta, s.p., Special Security Service s.r.o., OK GARDEN s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Trenkwalder a.s., ProfesKontakt, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., VP trend s.r.o., ARAMARK, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Call Time Strategy s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Drafted.gg s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., JPS s.r.o., B2M.CZ s.r.o., XXXLutz, Adam Technology s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., Augustine Management s.r.o., Skip Pay s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Ing. Jiří Čedík, CIAIS Retail, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Středočeská centrála cestovního ruchu, příspěvková organizace, kingsbet CZ a.s., ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., TESCOMA s.r.o., Eco Face s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Daniel Menšík, GastroAgency s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., PetCenter CZ s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., JOBSTART s.r.o., PRO SECURITY SE, Věra Pietrasová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Webdesigner, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Online marketing, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Podolí, Praha 2 - Vinohrady, Praha 3 - Žižkov, Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Třebonice, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Veleslavín, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 5 - Jinonice, Praha 1 - Malá Strana, Praha 5 - Radlice, Praha 7 - Troja, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Staré Město, Kladno

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ auto bezpečnost Bor činnost den DPČ DPP hledám hodnocení chování IT komunikace Lom měsíc možnost náplň práce odměny ohodnocení pohovor práce pracovní pracovní smlouva příspěvek růst sklad směny smlouva SOU stravování stráž svátek víkend zaměstnanců zaměstnání zdravotní zkušenosti areál automat dobro dovednost finanční kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola kontroly kov měsíční mzdové náplň obor PC pohovory PR profesní průmysl průmyslové rámec ruční služby zaměstnanci zástupci zdravotní způsobilost zkušenost způsobilost