Hledáme lidem práci Manpower

Operátor CNC ohraňovacího lisu

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete být u zrodu nového projektu? Pokud ANO, je tato nabídka pro Vás to PRAVÉ!

Popis pozice:

Pro expandující francouzskou firmu Oxymetal hledáme pozici obsluhy CNC ohraňovacího lisu. Firma v tuto chvíli dokončila rekonstrukci nových prostor v Plzni. Výroba je vybavena novými CNC stroji značky Triumph a startuje výrobu. Pokud chcete být u zrodu tohoto projektu a podílet se na rozvoji české větve společnosti, máte možnost!

Profil kandidáta:

– vyučení v oboru, možno i absolventy
– základní PC znalost
– praxe na obdobné pozici výhodou
– znalost čtení technické dokumentace
– ochotu na několik dní vycestovat do Francie za účelem školení v průběhu zk. doby

Nabízíme:

– základní nástupní mzdu 20 000 – 25 000 Kč/měsíc dle dosavadní praxe
– 0 – 3000 Kč/měsíc pohybovatelné prémie vázané na výkon (možno již od 1 měsíce)
– 0 – 1000 Kč/měsíc docházkový bonus
– pouze ranní směny
– 25 dnů dovolené
– 2 sickdays
– stravenky v hodnotě 80 Kč
– 13. mzdu
– možnost kariérního růstu

  • Zdiby
  • Tereza Jarošová
  • 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. října
  • Ruzyně, Praha
  • Otomar Ryvol
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 1. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

absolvent bonus Bor dokumentace firma hledám HR kandidát měsíc možnost nabídka náplň práce nové operátor pozice práce praxe rozvoj růst směny společnost společnosti stravenky školení výkon výroba vyučení v oboru znalost české díl doby dokument dovolené kariérní kov možnost kariérního růstu náplň obor PC PR prémie profi projekt sickday stroj technické vyučení značky