Dělník ve výrobě 1 směna Dobříš

Lokalita Dobříš
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Lenka Nohejlová, zobrazit tel. číslo

Hledáme kolegu, který rošíří náš tým ve výrobě stínící techniky.

Pracujeme na 1 směnu v čistém prostředí!

Popis pozice:

Jako dělník u nás budeš mít v popisu práce:

– výrobu stínících zařízení, jako např. rolet,

– manipulaci s nástroji – občas je třeba něco uříznout, přivrtat apod.,

– kompletaci a balení výrobků.

Před nástupem si samozřejmě práci vyzkoušíš a okoukneš pracovní prostředí, ať víš, jestli je to práce pro Tebe!

Profil kandidáta:

– hledáme někoho spolehlivého pro dlouhodobou spolupráci v řádu let,

– někoho, kdo u práce přemýšlí a občas třeba přijde s nějakým zlepšovákem,

– děláme zakázkovou výrobu, takže je třeba, aby ses uměl zorientovat v návodu,

– nutností je manuální zručnost,

– pokud doma někdy něco kutíš, je to velká výhoda.

Nabízíme:

– práci na 1 směnu v Dobříši (po – pá 7:00 – 15:30),

– práci v čistém prostředí,

– nástupní mzdu dle zkušeností od 26 000 Kč,

– po zaučení odměny, stravenky, sick days, příspěvky na dopravu,

– 13. mzdu.

Máš pocit, že by to mohla být práce pro Tebe?

Nebo ještě trochu váháš a v rozhodování by Ti pomohlo, kdyby s toho zjistil o práci víc?

V každém případě pošli životopis nebo kontakt na sebe pomocí tlačítka odpovědět, ozvu se a probereme, co Tě zajímá!

Máte zájem o tuto nabídku?