Hledáme lidem práci Manpower

Montážní dělník - 1 směna

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Do výrobní společnosti v Kaplici, s přátelským pracovním prostředím, hledáme spolehlivého kandidáta na montáž strojů.

Profil kandidáta:

  • technické vzdělání – výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • práce je svým charakterem spíše vhodná pro může

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu (06:00- 14:30)
  • měsíční prémie
  • týden dovolené navíc
  • 13 plat
  • příspěvek na dopravu

  • Kaplice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • České Budějovice
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 21. března
  • Huštěnovice
  • Veronika Malinská
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 1. května
  • Karviná
  • Lenka Sýkorová
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 31. prosince

A-JOBS GmbH, ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Cukrář / Cukrářka, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Fasádník / Fasádnice

Kaplice, Český Krumlov, Trhové Sviny, Homole, Litvínovice, České Budějovice, Třeboň, Prachatice

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

dělník den hledám IT kandidát Most náplň práce plat pozice práce pracovní prostředí příspěvek samostatnost společnost společnosti týden týden dovolené navíc vhodná vzdělání dokument dovolené měsíční náplň navíc PR prémie profi přátelský směna stroj technické výrobní