Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník/ice (mzda až 20 500 Kč)

Lokalita Brno-město
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda od 16.300 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem
  • příprava materiálu ze skladu do výroby (dle požadavků výrobních linek)
  • obsluha VZV

Požadujeme:

  • minimální dosažené vzdělání: ukončené základní vzdělání; SOU výhodou
  • základní znalost práce na počítači
  • průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou (školení zajistíme)
  • výhodou znalost systému SAP
  • předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoli podmínkou)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • pečlivost, samostatnost
  • zdravotní stav bez omezení
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6)

Nabízíme:

  • základní mzdu 16 300 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek 2 000 Kč vyplácený každý měsíc do konce roku 2015
  • docházkový bonus ve výši 1 000 Kč/měsíčně
  • stravenky v hodnotě 60 Kč hrazené v plné výši zaměstnavatelem za každou odpracovanou směnu nebo možnost dotovaného závodního stravování
  • příspěvek na čištění oděvu
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (vítáme dlouhodobou spolupráci)
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zázemí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, příležitost k získání nových zkušeností
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: CTPark Brno – Slatina (dobrá dopravní dostupnost po celý den)

Informace pro uchazeče
Předpokladem pro přijetí je úspěšné zvládnutí přijímacího testu a testu manuální zručnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
Stiskněte tlačítko „Odpovědět“ a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
Jakmile obdržíme Vaši žádost, prostudujeme si Vaše materiály a poté Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout naši kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na spolupráci.

Řidič sk. B a C

Nutně vás hledají
  • Brno
  • RTL Europe Delivery CZ s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 30. dubna

Řidič skupiny C

  • Brno
  • GEM s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
včerejší
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Olomouc
  • PANAV, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Hradec Králové
  • CrossCafe original s.r.o.
Zveřejněno: 22. září
  • Plzeň-město
  • Praha

MIKON TOOLS s.r.o., RTL Europe Delivery CZ s.r.o., GEM s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Skanska a.s., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., EISBERG, a.s., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Allegro Retail a.s., ManpowerGroup s.r.o., Horavia s.r.o., HELICAR a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Vilgain s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Valeon servis s.r.o., Trans CB s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., Česká pošta, s.p., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., oncomed manufacturing a.s., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

AJ bonus Bor Brno den dokumenty formulář HR IT měsíc mezinárodní místo Most možnost mzda nábor náplň práce oděv odpovědnost pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti stravenky stravování školení uchazeč výkon vzdělání zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav získání zkušenosti znalost Zruč žádost životopis dokument dopravní informace kontakt kov materiál minimální místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náborový náplň národní obsluha počítač PR profi předpoklad příjemné příležitost případ příprava rok stav systém test výběr výrobní výroby závod zkušenost