Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník/ice (mzda až 20 500 Kč)

Lokalita Brno-město
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda od 16.300 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem
  • příprava materiálu ze skladu do výroby (dle požadavků výrobních linek)
  • obsluha VZV

Požadujeme:

  • minimální dosažené vzdělání: ukončené základní vzdělání; SOU výhodou
  • základní znalost práce na počítači
  • průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou (školení zajistíme)
  • výhodou znalost systému SAP
  • předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoli podmínkou)
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • pečlivost, samostatnost
  • zdravotní stav bez omezení
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6)

Nabízíme:

  • základní mzdu 16 300 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek 2 000 Kč vyplácený každý měsíc do konce roku 2015
  • docházkový bonus ve výši 1 000 Kč/měsíčně
  • stravenky v hodnotě 60 Kč hrazené v plné výši zaměstnavatelem za každou odpracovanou směnu nebo možnost dotovaného závodního stravování
  • příspěvek na čištění oděvu
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (vítáme dlouhodobou spolupráci)
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zázemí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, příležitost k získání nových zkušeností
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: CTPark Brno – Slatina (dobrá dopravní dostupnost po celý den)

Informace pro uchazeče
Předpokladem pro přijetí je úspěšné zvládnutí přijímacího testu a testu manuální zručnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
Stiskněte tlačítko „Odpovědět“ a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
Jakmile obdržíme Vaši žádost, prostudujeme si Vaše materiály a poté Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout naši kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na spolupráci.

Řidič sk. B a C

Nutně vás hledají
  • Brno
  • RTL Europe Delivery CZ s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 30. dubna

Řidič skupiny C

  • Brno
  • GEM s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 29. dubna
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
včerejší
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Benešov
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Celá ČR
  • Apis - zateplování oken, s.r.o.
  • Mladá Boleslav
  • HIPOS s.r.o
  • od 200 Kč / úkol
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. září
  • Brno-město
  • Terra Group Investment, a.s.
  • od 13 000 Kč

MIKON TOOLS s.r.o., RTL Europe Delivery CZ s.r.o., GEM s.r.o., Fedetrans, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., EISBERG, a.s., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Allegro Retail a.s., ManpowerGroup s.r.o., Horavia s.r.o., HELICAR a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Vilgain s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Valeon servis s.r.o., Trans CB s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., Česká pošta, s.p., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Skanska a.s., oncomed manufacturing a.s., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ bonus Bor Brno den dokumenty formulář HR IT měsíc mezinárodní místo Most možnost mzda nábor náplň práce oděv odpovědnost pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti stravenky stravování školení uchazeč výkon vzdělání zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav získání zkušenosti znalost Zruč žádost životopis dokument dopravní informace kontakt kov materiál minimální místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náborový náplň národní obsluha počítač PR profi předpoklad příjemné příležitost případ příprava rok stav systém test výběr výrobní výroby závod zkušenost