Recepční

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 23. 5. 2022)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma GRANDEZZA HOTELS s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Do luxusního hotelu v Brně, hledáme recepční / recepčního.

Náplň práce:

  • Zajišťovat plynulý a bezproblémový chod recepce
  • Vítat české i zahraničné návštevy, registrovat přijezdy a přidelovat pokoje
  • Vyřizovat telefonickéhovory včetně využití cizího jazyka
  • Pomáhat řešit problémy hostů spojené s pobytem v hotelu
  • Týmová spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • Dodržovat kvality poskytnutého servisu hotelu

Co od Vás očekáváme:

  • profesionální vystupování
  • komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita
  • zájem učit se novým věcem a klientsky orientovaný přístup
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office)
  • výborná znalost anglického jazyka
  • samostatnost, komunikativnost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce ve stabilní soukromé společnosti na plný úvazek a dobu neurčitou
  • finančné bonusy dle hospodářského výsledku a dosaženého hodnocení
  • firemní benefity
  • mladý pracovní kolektív
  • možnosť zvýhodneného stravování v hotelu
  • nástup možný ihned
  • uniforma
  • možnosť kariérneho rastu

Benefity

  • Studijní volno
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát