Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PRODAVAČ/ASISTENT PRODEJE (20-30.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 30.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máš rád komunikaci s lidmi a baví tě práce v obchodě? Rád kutíš a chtěl by ses s tím zabývat i v práci?

Tak mi zašli svůj životopis a staň se naším novým: PRODAVAČEM/ASISTENTEM PRODEJE (20–30.000 Kč)!

Pracovní náplň:

  • aktivní komunikace se zákazníky
  • každodenní doplňování zboží
  • pomoc zákazníkům při hledání zboží
  • porada zákazníků při nákupu

Požadujeme:

  • základní znalost na PC
  • příjemné vystupování
  • kladný vztah v různých sférách kutilství/zahradničení
  • ochotu pracovat na směny 12h krátký/dlouhý týden

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • další bonusy
  • provize z prodeje
  • odborné školení ve zvoleném oboru
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí
  • pravidelnou pracovní dobu
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Hodonín

  • Hradec Králové
  • ISG Personalmanagement s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. prosince
  • Čermákovice
  • AZ INTEC PRO s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Dobřichovice
  • f.Hýča s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plzeň
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 18. listopadu
  • 35 000 – 40 000 Kč

SMS finance, a.s., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., MND Drilling & Services a.s., VAŠE SLUNCE a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., Hobel online media s.r.o., HANYA corporation s.r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., TextilEco a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Hravé cvičení a gymnastika Zaječí z. s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Průvodce / Průvodkyně, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Hodonín, Celá ČR, Lužice, okres Hodonín, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, Zaječí

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

asistent asistent prodeje bonus bonusy Bor den Hodonín HR komunikace místo možnost mzda náplň práce práce pracovní prostředí příspěvek směny stravování školení týden výkon znalost životopis dohodou dovolené místo výkonu práce náplň obchod obor odbor odborné PC pomoc PR pracovní náplň prodej přátelské přátelské prostředí příjemné v práci vztah zákazník