Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PROCESNÍ INŽENÝR (45.-60.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 45.000 – 60.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás práce v automotive? Chcete se stát součástí nové rozrůstající se společnosti a předvést, co ve Vás opravdu je?

Tak mi zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář, protože aktuálně hledáme nového PROCESNÍHO INŽENÝRA (45.-60.000 Kč)!

Pracovní náplň:

  • Správa výrobní dokumentace a její aktualizace
  • Optimalizace procesů
  • Zavádění nových linek a strojů do výroby
  • Zlepšovací návrhy a jejich implementace do výroby
  • Tvorba návodek a školení operátorů
  • Zavádění Lean metod

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání – technické
  • Praxi na obdobné pozici 2 roky
  • Komunikativní angličtina je nutností

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Měsíční bonusy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: v těsné blízkosti Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

  • Praha
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. ledna
  • Hradec Králové
  • ISG Personalmanagement s.r.o.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Čermákovice
  • AZ INTEC PRO s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Dobřichovice
  • f.Hýča s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plzeň
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 18. listopadu
  • 35 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Odbory - proč a jak je založit

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ angličtina auto bonus bonusy dění dokumentace email flexibilní hledám job jobs místo nabídka nabídka práce náplň práce návod nové operátor práce pracovní práva příspěvek růst SOU společnost společnosti správa stravenky školení výkon výrobní dokumentace vzdělání životopis dokument dovolené kov měsíční místo výkonu práce náplň PR pracovní náplň proces procesů rok součást stroj technické tvorba výrobní výroby