- 36 000 – 54 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro cizince
Pro klienta, výrobce a distributora elektra, domácích spotřebičů hledáme do vlastní maloobchodní sítě kolegu na pozici:
• Spoluřízení chodu prodejny
• Výběr, zaškolení, vedení, motivace a organizace práce zaměstnanců
• Řízení skladových zásob, vystavování zboží, cenotvorba, monitoring konkurence
• Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách prodejny
• SŠ vzdělání - maturita podmínkou
• Zkušenost z prodeje (maloobchod) – elektro výhodou
• Zkušenost s vedením týmu kolegů
• Komunikativnost a prozákaznický přístup
• Pozitivní myšlení a chuť učit se
• Schopnost práce na PC
• Trestní bezúhonnost
• Spravedlivý odměňovací systém, bez finančního stropu
• Přátelský kolektiv
• Práce v příjemném, čistém prostředí
• Otevřené a férové jednání
• Možnost plánovat si směny krátký/dlouhý týden, skloubit rodinu a koníčky s prací
• Zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky
V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.