Elektromechanik - I Pro Absolventy Až 190,-/Hod.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 90 – 190 Kč
Kontakt Paldusová Nikola, zobrazit tel. číslo

Do strojní výroby kolejových vozidel v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:

  • Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:

  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP
  • Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
  • Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
  • Možnost ubytování
  • Možnost přesčasových hodin
  • Možnost záloh
  • Nástup možný ihned

Hodinová mzda:

  • mzda až 190 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Máte zájem o tuto nabídku?