Montážní dělník (ce) - operátor (ka)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.000 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Montážní dělník (ce) / Operátor (ka)

Náplň práce:

  • ruční montáž malých komponentů elektromotorů s využitím poloautomatických strojů.
  • práce není fyzicky náročná
  • 3sm provoz
  • práce vhodná i pro absolventy (praxe není nutná)

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
  • není nutná praxe

Nabízíme:

  • průměrná měsíční mzda 22.000 – 27.000 Kč bez přesčasů
  • 13. mzda v závislosti na ekonomických výsledcích firmy
  • nadstandardní příplatky za přesčasy, víkendy, práci v odpolední a noční směně
  • bonus za odpracované roky
  • 25 dnů dovolená
  • čisté a tiché pracovní prostředí
  • dotované závodní stravování, pro noční směny náhrada stravenkou
  • firemní akce (sportovní den, vánoční večírek…)