Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik až 190,-/hod. ( i pro absolventy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Do strojní výroby kolejových vozidel v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:

  • Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:

  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP
  • Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
  • Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
  • Možnost ubytování
  • Možnost přesčasových hodin
  • Možnost záloh
  • Nástup možný ihned

Hodinová mzda:

  • mzda až 190 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Roman Tykvart
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. června
  • Domažlice
Zveřejněno: 4. července
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 60 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Teplice
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Most
  • 30 000 – 40 000 Kč

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Chotíkov, Třemošná, Dýšina, Líně

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

absolvent Bor dokumentace elektro elektromechanik e-mail EU hledám možnost mzda náplň práce nová plat Plzeň požadavky práce pracovní praxe přesčas společnost společnosti spolupráce ubytování uplatnění vhodné zaměstnání zařazení znalost životopis centrum dokument kov náplň obor opravy PR případ příprava stroj technické výroby vyučení