Personalist(k)a v pracovní agentuře

Lokalita Praha
Firma UNIJOB s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Malá pracovní agentura v centru Prahy hledá do svého kolektivu nové kolegyně/kolegy na pozici „personalista“. Nástup IHNED.

Náplň práce:

  • registrace nových uchazečů o brigády/zaměstnání
  • telefonická komunikace s uchazeči
  • sepisování smluv a další nutné dokumentace
  • zadávání inzerce volných míst a odpovídání na reakce
  • obsluha hotovostní pokladny
  • příjem objednávek, komunikace s klienty
  • příprava podkladů pro mzdy a fakturaci

Pracovní doba: 8.00 – 16.30 nebo 9.30 – 18.00 (možné občasné přesčasy vykompenzované náhradním volnem). Součástí této pozice jsou i víkendové služby jednou za 4–6 týdnů.

Požadujeme:

  • úplné středoškolské vzdělání nejlépe orientované ekonomickým směrem či v oblasti HR
  • bezpečnou uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • dobré komunikační schopnosti, zkušenosti s prací s lidmi výhodou
  • časovou flexibilitu, pečlivost, orientaci na výsledek, zkušenosti s administrativou
  • uvítáme orientaci v pracovněprávní legislativě a ve mzdovém účetnictví

Nabízíme:

  • práci v centru Prahy na Újezdě
  • malý, přátelský kolektiv
  • nástup za 18 000 Kč, po zaučení navýšení na 20 000 Kč + motivační složku mzdy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den

  • Praha
  • Bc. Blanka Březinová
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Fitness na pracovišti
včerejší
Nutně vás hledají
  • Braník, Praha
  • K2 moto s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Uherské Hradiště
  • Uherskohradišťská nemocnice a.s.
  • od 22 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. března
  • Uherský Brod
  • PD PLAST, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a…
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Dolní Rychnov
  • FRENZELIT s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • KOVOKON Popovice s.r.o.
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Česká Lípa
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Kožlany, Plzeň-sever
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Olomouc
  • Roots and Roofs s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Ostrava-město
  • ČEMIČOLA STAV s.r.o. "v likvidaci"
  • od 87 Kč / hod
Zveřejněno: 7. ledna
  • od 75 Kč / hod
  • Nové Město, Praha
  • MORITZ BAKER s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Blansko
  • Lubomír Kalousek
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • České Budějovice
  • Mira Chrtová
  • od 15 000 Kč
  • Pardubice
  • European Active Projects Ltd. s.r.o.
  • od 18 000 Kč

Coweo Technologies s.r.o., Bc. Blanka Březinová, K2 moto s.r.o., Lagerris a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Crocogarden z.s., Talentinno s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká spořitelna, a.s., GastroAgency s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Delirest services s.r.o., Neztrácej čas s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Finanční manažer / manažerka, Finanční kontroling, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Osobní trenér / trenérka, Trenér / Trenérka, Výživový poradce / poradkyně, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Animátor / Animátorka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Vzdělávací specialista / specialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Finanční specialista / specialistka

Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Braník, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Libuš, Praha 4 - Krč, Praha 7 - Holešovice, Praha 1 - Staré Město

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

agentura akce den doba dokumentace ekonom HR inzerce ISO IT komunikace mzdy náplň práce nové pečlivost personalista pozice práce pracovní pracovní agentura pracovní doba přesčas přesčasy registrace SOU stravenky telefon uchazeč uchazeči víkend vzdělání zaměstnání zkušenosti znalost agent brigády dny dokument kolegyně kolektiv komunikační list motivační mzdové náplň oblast oblasti obsluha PC PR pracovněprávní právní přátelský příprava schopnost schopnosti služby součást účetnictví Újezd uživatel výsledek výše zkušenost