Koordinátor pracovní agentury, personalista - FLEX. PRÁCE

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Valašské Klobouky
Firma NEWMAN Personnel Agency, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 5.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme spolehlivého člověka na pozici Koordinátor pro pracovní agenturu NEWMAN Personnel Agency, s.r.o. v lokalitě Valašské Klobouky a okolí.

Pracovní náplň:

  • Organizování a vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání (dělnické a technické pozice, administrativa);
  • Péče o zaměstnance (výdej záloh, předávání mezd, komunikace požadavků, docházky, příprava podkladů pro mzdy);
  • Komunikace s personálním oddělením zákazníků;

Nabízíme:

  • Flexibilní, pestrou práci na ŽL případně DPP nebo DPČ;
  • Fajn spolupráci s ostatními koordinátory v jiných lokalitách;
  • Hodinová mzda, plus bonusy za výkon;
  • Příspěvky na vlastní vůz;

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání/odborné vyučení s maturitou;
  • Dobrá znalost práce na počítači;
  • Spolehlivost, odpovědnost;
  • Schopnost pracovat samostatně;
  • Organizační, komunikační dovednosti;
  • Řidičský průkaz skupiny B;
  • Vlastní vůz výhodou;

Nástup ihned.

V případě zájmu nám ideálně zašlete svůj životopis, případně volejte.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti NEWMAN Personnel Agency, s. r. o. souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  • Poběžovice
  • Zuzana Jechová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. října
  • Pocinovice
  • Kroměříž
  • Sylva Valentová
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 30. září

HOBRA - Školník s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Coweo Technologies s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., ARDIX spol. s r.o., ZLINER s.r.o., ZÁLESÍ a.s., TIES, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., Daniel Kopačka, Evo House project s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., HELICAR a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., JPF Czech s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., OVO TRANS s.r.o., EVPÚ Defence a.s., HTD Retail s.r.o., EUREGNIA, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ZHT Group s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Město Nový Jičín, VKUS-BUSTAN s.r.o., Weekamp Doors s.r.o., STK CENTRUM VIZOVICE, s.r.o., GELUR spol. s r.o., VALATRANS a.s., JOGA LUHAČOVICE, s.r.o., JAPAVO, spol. s r.o., QUICKTRANS s.r.o., Vraník s.r.o., TOKO AGRI a.s., SVĚT OKEN s.r.o., Město Vsetín, MARSHAL LOGISTIC s.r.o., Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace, Sbor Církve bratrské ve Vsetíně - Maják, Michlovský - stavební s.r.o., Pozemní stavitelství Zlín a.s., ZELENKA Czech Republic s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, ELKOPLAST CZ, s.r.o., Divayses s.r.o., PSWNET Zlín s.r.o., ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o., T R I O D O N , spol. s r.o., Ing. Karel Kužela, JASPA s.r.o., Štůsek - DVB s.r.o., ZAKUZA s.r.o., BOHEMIA transport cz s.r.o., SIVAP s.r.o., D&K Brand s.r.o., město Otrokovice, V-SPED s.r.o., Město Napajedla, Izolex Moravia, spol. s r.o., INNOFILM s.r.o., ALBA TOUR s.r.o., EKONA COR s.r.o., Vestta BOZP s.r.o., ELKO EP, s.r.o., RIM CZ a.s., SEVEZA spol. s r.o., GRETES s.r.o., VIKING FROST s.r.o., MESIT machinery, a.s., Ing. Monika Marková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Florista / Floristka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Mistr / Mistrová, Stavební technik / technička, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Kontrolor / Kontrolorka, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Servisní technik / technička, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Vizovice, Luhačovice, Zlín, Uherský Brod, Otrokovice, Napajedla, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Hulín, Frenštát pod Radhoštěm, Kroměříž, Hranice, okres Přerov, Nový Jičín, Lačnov, Liptál, Slušovice, Rudice, okres Uherské Hradiště, Vsetín, Valašská Bystřice, Hradčovice, Topolná, Chvalčov, Holešov, Tlumačov, okres Zlín, Huštěnovice, Kudlovice

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

administrativa agentury AJ bonus bonusy Bor den DPČ DPP flexibilní hledám HR IT Klobouky komunikace Most mzda mzdy náplň práce nová odpovědnost péče péče o zaměstnance personalista pohovor pozice práce pracovní pracovní agentury SOU společnost společnosti uchazeč uchazeči Valašské Klobouky vedení výkon vzdělání zaměstnání zaslání znalost životopis agent dovednost komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti list náplň odbor odborné oddělení osobní Ostatní personální počítač PR pracovní náplň případ příprava příspěvky schopnost technické technické pozice údaj vyučení zákazník