Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Systémový specialista - diagnostika, přepočty

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

O nás

I Ty se staň mostařem!

Jsi technicky založený? Rád cestuješ a poznáváš nové věci?

Hledáme kolegu nebo kolegyni na diagnostiku a přepočty mostních objektů.

Diagnostika má u nás více než 60letou historii, a tak se můžeš těšit na osobní, profesní i kariérní růst a stát se profesionálem ve svém oboru.

Nabízíme moderní a stabilní prostředí Správy železnic, 6 týdnů dovolené a mnoho dalších zajímavých benefitů.

Tak neváhej a ozvi se!

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Pardubice

Možný nástup:

  • dle dohody

Náplň práce:

  • provádění podrobných prohlídek mostních objektů, objektů s konstrukcí mostům podobnou;
  • přepočty mostů, stanovení zatížitelnosti a přechodnosti,
  • spolupráce na tvorbě dokumentů a předpisů Správy železnic atp.

Požadované vzdělání:

  • VŠ technického zaměření, přednostně v oboru mostního stavitelství (dopravních staveb)

Požadovaná praxe:

  • lze i bez praxe, vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice

Kvalifikační předpoklady:

  • zdravotní způsobilost pro vstup do provozované železniční dopravní cesty
  • znalost železniční problematiky vítána
  • dobrá úroveň práce na PC (MS Office, Internet, AutoCAD atp.); znalost programu Scia Engineer výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Požadovaný profil:

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat
  • komunikativnost (schopnost práce v kolektivu)
  • ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat
  • zdravotní způsobilost pro vstup do provozované železniční dopravní cesty, práce ve výškách a nad volnou hloubkou
  • flexibilita – četné služební (i vícedenní) cesty na mosty
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Pardubice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 41 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Štětí
  • Zuzana Vyleťalová
Zveřejněno: 20. září
  • Klecany
  • Věra Nováková
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. března
  • Brno
  • McDonald's
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 17. března

HOBRA - Školník s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., iFORO Group, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Clever Service s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Miroslav Svoboda, Grafton Recruitment s.r.o., NEJLEVNĚJŠÍ POLEPY s.r.o., Probační a mediační služba, Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Expedo s.r.o., Tlapnet s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., EXVER FOOD, s.r.o., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, AUTODOPRAVA MATYS s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., OFTEX dopravní zdravotní služba, s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SEVSTAR s.r.o., MIROS Pardubice a.s., PDT doprava s.r.o., Petr Zöld, Petr Večeřa, CPG - Czech Property Group, s.r.o., Seliton s.r.o., T & T - trade investments s.r.o., R-PASS s.r.o., AJKA Medlešice s.r.o., SEZAM Chrudim s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., VIKTORSTAV s.r.o., SOF AUTO s.r.o., Josef Zitko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Realitní makléř / makléřka, Sociální pracovník / pracovnice, Oblastní manažer / manažerka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Grafik / Grafička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Pardubice, Stéblová, Tuněchody, Bylany, Chrudim, Staré Ždánice, Srch, Rybitví, Dašice

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Rekvalifikační kurzy v kostce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ auto benefit Bor den druh EU IT Luže Most na dobu neurčitou náplň práce NDA odpovědnost Office Pardubice pec pečlivost práce praxe růst samostatnost specialist specialista sport volno vzdělání znalost CAD cesty dohody dokument kolektiv kov list na dobu na dobu určitou náplň obor odbor PC poměr požadované vzdělání PR profi program předpis předpoklad rok řidič schopnost stav systém způsobilost