Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Programátor PLC - vhodné pro absolventy, až 65 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Dačice
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Mechanik / Mechanička, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Elektromechanik / Elektromechanička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 45.000 – 65.000 Kč

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Hledáme absolventy i zkušené programátory PLC.Pokud jste se s programováním PLC setkali jenom okrajově a tenhle obor Vás zajímá, tak to vůbec nevadí. Hlavní je zápal a nadšení.

Náplň práce:

  • Budete programovat PLC pro montážní linky
  • Zlepšovat automatizaci
  • Nastavovat standardy včetně dokumentace
  • Programovat nové aplikace (v oblasti výroby)

Co od Vás očekáváme:

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe není důležitá vhodné i pro absolventy
  • Obecná znalost výrobních zařízení a technologií
  • Znalost diagnostiky řidících systémů
  • Systémový přístup k řešení problémů
  • Ochota zvyšovat si kvalifikaci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat a roční bonus
  • Cafeterie
  • Home Office
  • Závodní stravování
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny za pracovní a životní jubilea

  • Brtnice
  • START Zelený s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Jindřichův Hradec
  • FARLAST Services s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. března
  • Třebíč
  • NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 15. března
  • Kamenice nad Lipou
  • KOKINETICS s.r.o.
  • Vinohrady, Praha
  • Fyziomona s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 1. března
  • Plzeň
  • ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Firemní školka

Perfect Carpets s.r.o., BiosImport s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TEKACABLE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, FRAENKISCHE CZ s.r.o., 100% REWORK s.r.o., START Zelený s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., FOPO II., s.r.o., FARLAST Services s.r.o., C & C engineering s.r.o., JOPP Automotive s.r.o., NOVÝ START, personální agentura s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., KOKINETICS s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Trenkwalder a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Psychiatrická nemocnice Jihlava, O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Job s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., FLEXIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Prodejce / prodejkyně vozů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí skladu, Elektronik / Elektronička

Třebíč, Herálec, okres Havlíčkův Brod, Dačice, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Moravské Budějovice, Okříšky, Brtnice, Jindřichův Hradec, Boršov, Kamenice nad Lipou, Jihlava

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy v kostce

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

absolvent AJ auto bonus Bor den doba dokumentace flexibilní hlavní hledám home office IT kraj náplň práce NDA nové odměny Office penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní doba praxe programátor připojištění příspěvek řízení stravování týden týden dovolené navíc vhodné vzdělání vzdělávání znalost aplikace automat cafeterie dar dokument dovolené jazyk kov linky náplň navíc oblast oblasti obor odbor odborné penzijní PR problém program přístup roční řešení řešení problémů standard stav systém technické technolog výrobní výroby závod životní