Práce: Kontrolor/ka kabelových svazků Mikulov

lokalita: Mikulov, okres Břeclav zadavatel: HIGHFIVE, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme pro obsazení nové pracovní pozice šikovné a zručné zaměstnance pro našeho významného klienta vyrábějící kabely, vodiče a kabelové svazky pro automobilový průmysl v Mikulově.

Nástup: IHNED

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální práce- výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl

Požadujeme:

  • základní vzdělání, popř. SOU, SŠ
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • obsluha jednoduchých strojů a zařízení
  • dobrý zrak
  • zkušenosti s výrobou výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup
  • manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
  • moderní pracovní prostředí
  • vysoké platové ohodnocení (bonusy, výkonnostní prémie, nadstandardní příplatky, příspěvek na dopravu a spousta dalších)
  • velká škála zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotovaná teplá strava, …)

Pokud máte i odbornější znalosti např. řezání, odizolování, pájení, ultrazvukové nebo bodové sváření a další, určitě se na nás neváhejte obrátit, uplatnění najdete v každém oboru.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

od 16.500 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist