Hledáme lidem práci Manpower

Referent s AJ: Správa pohledávek

Lokalita Příbor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hovoříte anglicky, jste dynamická osobnost a práce s Excelem/čísly Vás baví? Pak nadnárodní společnost, která sídlí v Příboře, hledá přesně Vás.

Popis pozice:

- starost vymáhání pohledávek a správu účtů
- zajišťovat komunikaci se zákazníky společnosti mailovou a telefonickou cestou (maily převažují)
- pracovat v našich interních systémech
- bude spolupracovat s dalšími odděleními naší společnosti (péče o zákazníky, finanční účtárna)

Profil kandidáta:

- se orientujete ve finančních výkazech
- máte smysl pro detail
- máte komunikaci na vysoké úrovni a máte přesvědčivou argumentaci
- máte zkušenosti z obdobné pozice

Nabízíme:

- dotované stravování - závodní kantýna, výborné jídlo
- podpora sportovních aktivit
- pružná pracovní doba
- místo pracoviště Příbor
- poukázky za mimořádné soboty - spíše u dělníků
- 23 dní dovolené
- možnost home office - 2x v měsíci

Pokud práce odpovídá Vašim představám a splňujete požadavky, neváhejte zaslat mi Váš životopis. Těším se na osobní setkání s Vámi.

  • Frýdek-Místek
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Olomouc
  • Manpower
Zveřejněno: 31. října
  • Příbram
  • Manpower
Zveřejněno: 7. listopadu

HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Město Nový Jičín, VKUS-BUSTAN s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., LogicVision s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., RenoServices, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JPF Czech s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., ATLAS software a.s., Comac jobs s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., ZHT Group s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., Město Kopřivnice, Z-Group bus a.s., Město Studénka, Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace, MIXA VENDING s.r.o., INTERNOVA MORAVA s.r.o., BoBaek Europe, s.r.o., Bartoňova pekárna s.r.o., Trčková Svatava - notářka, Město Frenštát pod Radhoštěm, P.I. Transport s.r.o., Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, SIMON FM s.r.o., Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, Městys Suchdol nad Odrou, Pavel Vajda, Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, ŠUDOMA s.r.o., SIAM THAJSKÉ MASÁŽE s.r.o., Město Fulnek, DS Autotech Europe, s.r.o., ALBA TOUR s.r.o., EKONA COR s.r.o., Vestta BOZP s.r.o., Cihelna Polom, spol. s r.o., MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Moravskoslezský kraj, Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka, CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční auditor / auditorka, Finanční poradce / poradkyně, Finanční kontroling, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Český Těšín, Příbor, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Bílov, okres Nový Jičín, Frýdek-Místek, Klimkovice, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Ostrava, Hnojník, Dolní Benešov, Hranice, okres Přerov, Hradec nad Moravicí, Bohumín, Milenov, Otice, Opava, Třinec, Studénka, Suchdol nad Odrou, Bílovec, Baška, Čeladná, Fulnek, Dobrá, Polom, okres Přerov

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

AJ anglicky Bor boty dělník doba home office interní IT jídlo kandidát měsíc místo možnost náplň práce Office péče podpora pozice požadavky práce pracoviště pracovní pracovní doba práva pružná pracovní doba Příbor společnost společnosti sport správa stravování telefon Týn vysoké zkušenosti životopis dovolené finanční mimořádné náplň národní oddělení osobní osobnost PR profi pružná stav systém zákazník závod zkušenost