Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní zaměstnání, kde budete víc než jen spokojeni?! Do nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy na pozice seřizovače.

Popis pozice:

Hlavní pracovní náplní by bylo seřizování strojů, jejich kontrola a údržba. Na vše budete řádně zaučeni, a tak není důležitá předešlá zkušenost na dané pozici (je to výhoda)! :)

Profil kandidáta:

Nezbytné pro tuto pracovní pozici je:

  • Minimální věk 18 let
  • manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve 3. smenném provozu

Výhodou pro Vás je:

  • Praxe v oboru

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 23 500 Kč/měsíc + 2 700 Kč/měsíc prémie
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky + flexi pasy
  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příjemný kolektiv
  • Možnost kariérního růstu

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Hradec Králové
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. září
  • Brno-město
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Liberec
  • Manuvia CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 17. prosince
  • Královéhradecký kraj
Zveřejněno: 20. prosince
  • Liberec
  • od 127 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Jihlava
  • PLASTYKO WORD s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Liberec
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 12. května
  • Žatec, Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Tábor
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 19. prosince
  • Rtyně v Podkrkonoší
  • TAKATA Parts s.r.o. "v likvidaci "
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Lužice, Hodonín
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • od 18 660 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Písek
  • Ennovi Energy & Power Solutions Czech…
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Králíky, Ústí nad Orlicí
  • INCOT spol. s r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Velemyšleves
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Vršovice, Praha
  • KOH-I-NOOR a.s.
Zveřejněno: 20. září
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Bohumín
  • ŽDB DRÁTOVNA a.s.
Zveřejněno: 11. října
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Děčín
  • DAYMOON, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Bzenec
  • KYOCERA AVX Components s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Nivnice
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 22 000 – 29 000 Kč
  • Podbořany
  • FTE automotive Czechia s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Hněvotín
  • WANZL spol. s r.o.
  • 23 640 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Havraň
  • Nemak Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Modletice
  • Miloslav Dlabač
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Jablonné v Podještědí
  • KOVOVÝROBA - Beránek s.r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Uherské Hradiště
  • VÁCLAV HRABEC s.r.o.
  • od 13 500 Kč
  • Brno
  • Bistro Bastardo s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
  • Humpolec
  • Abdenour Imarazene
  • od 18 000 Kč
  • Kostelní Lhota
  • Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
  • Mnichovice, Praha-východ
  • VARES Mnichovice a.s.
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • RQS spol. s.r.o.
  • od 20 400 Kč
  • Lubná, Svitavy
  • Zemědělské obchodní družstvo Lubná
  • od 21 000 Kč
  • Lutín
  • John Crane a.s.
  • 26 000 – 42 000 Kč

Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Bor hlavní hledám IT kandidát měsíc možnost mzda náplň práce nové pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí růst společnost společnosti stabilní stravenky stravování zaměstnání Zruč dané dovolené kariérní kolektiv kontrola minimální možnost kariérního růstu náplň národní obor PR prémie profi příjemný spokojen stroj údržba výhoda zkušenost