Hledáme lidem práci Manpower

ÚČETNÍ | správa majetku a pohledávek

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Naším klinetem je nadnárodní společnost, která vyrábí střešní systémy pro automotive odvětví. Doplňte jejich finanční oddělení a staňte se Účetní/m se zaměřením na správu majetku a pohledávek!

Popis pozice:

Budete mít klíčovou roli při zajišťování účetních procesů a současně budete hrát významnou úlohu v koordinaci a spolupráci se střediskem sdílených služeb v zahraničí.

Vaše odpovědnosti zahrnují zpracování složitých účetních případů, správu dlouhodobého majetku, řízení pohledávek a řešení drobných daní a poplatků (rozhlasové, televizní, silniční daň, srážková apod.). Dále budete také spolupracovat na měsíčních a ročních uzávěrkách, auditech a daňových přiznáních.

Profil kandidáta:

  • Pokročilá znalost angličtiny: Je nezbytná pro práci v nadnárodním prostředí. Budete aktivně komunikovat se zahraničními pobočkami.
  • Výborné koordinační schopnosti: Schopnost dohlížet a koordinovat tým účetních ve vzdáleném středisku sdílených služeb. Organizovat a motivovat tým pro dosažení efektivního výkonu.
  • Analytické myšlení: Schopnost analyzovat složité účetní situace a problémy z hlediska českých účetních pravidel, skupinového výkaznictví a daňových předpisů. Nabídnout kvalifikovaná řešení a rady.
  • Zkušenosti s majetkovým účetnictvím: Znalost zásad evidence, kapitalizace a inventarizace dlouhodobého majetku. Schopnost aplikovat IFRS 16 standard na nájemní aktiva.
  • Řízení pohledávek: Zkušenost s nastavením, dodržováním a kontrolou procesů týkajících se pohledávek.
  • Auditní a daňové dovednosti: Schopnost spolupracovat s auditorskými týmy během interních a externích auditů. Zkušenost s přípravou a podáním daňových přiznání.
  • Znalost systému SAP a MS Excel

Nabízíme:

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Neváhejte reagovat na nabídku a zašlete mi svůj aktuální životopis. Ráda s Vámi proberu další podrobnosti!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Liberec
  • ANTALON s.r.o.
  • od 33 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Wassa commercial, s. r. o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Zlín
  • B A L T A C I a.s.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 23. února
  • Znojmo
  • TAMURA-EUROPE LIMITED, organizační…
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Lanškroun
  • GRILLBROTHERS s.r.o.
  • 27 500 – 29 400 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Žamberk
  • DAMOTRANS s.r.o.
  • od 48 000 Kč
  • Lanškroun
  • Tomáš Kučera
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Lanškroun
  • 42 000 – 50 000 Kč

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ akce aktuální audit auditor auto bonus bonusy Bor český daň den dodržování dovolená evidence flexibilní HR interní inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy Luže měření místa mobil NDA nové odpovědnost plat pobočka postup pozice pracovní pracovní místa práva prostředí příspěvek řízení SOU společnost společnosti sport správa stravování školení telefon televizní účetní uchazeč v zahraničí výkon vyšší vzdělávací kurzy zahraničí zkušenosti znalost životopis daňové daňový dar díl doby dovednost externí finanční firemní kov měsíční mobilní myšlení národní oddělení PR pracovní doby prémie problém proces procesů profi předpis případ přístup přiznání roční rozhlas řešení schopnost schopnosti situace standard stav systém systémy tým účetnictví volná pracovní místa vzdělávací kurz zahraniční závod zkušenost