Práce: Balení a příprava zboží ve výrobě - práce na 2 směny #0atV3

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Pro firmu sídlící v Černé za Bory a působící v oblasti výroby elektroniky hledáme nové pracovníky na pozici manipulanta ve výrobě do dvousměnného provozu. Vzhledem k povaze pracovní pozice je práce vhodná spíše pro muže.

  • manipulace se zbožím na výrobní lince (těžká břemena)
  • skládání krabic na výrobní linku a následně jejich paletizace
  • manipulace a ukládání hotových výrobků
  • pomocné práce na výrobní lince

Nabízíme:

  • dobrou dostupnost pracoviště
  • práce ve 2 směnném provozu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • extra bonusy ke mzdě
  • stravenky v hodnotě 90 Kč od prvního dne spolupráce
  • nadstandardní víkendové příplatky
  • nástup možný od listopadu

Požadujeme:

  • spolehlivost, pracovitost
  • čistý trestní rejstřík
  • plnoletost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.500 – 21.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Pardubice

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist