Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč/zámečník

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsi svářeč, kterému nevadí pracovat na směny a hledáš stabilní místo na Slánsku? Pokud ANO, tak hledáme právě tebe!

Popis pozice:

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy
  • Budeš podle výkresů svařovat kovové nástavby
  • To, jak se to má udělat budeš hledat v technických výkresech
  • Budeš pracovat na 3 směny - od pondělí to pátku

Profil kandidáta:

  • Je potřeba, abys byl alespoň vyučený v technickém oboru
  • Jsi čerstvě po škole a nevíš kudy kam? Nevadí, i tebe chceme!
  • Bylo by dobré, kdybys měl svářečské oprávnění na metodu CO2 - klidně propadlé
  • Pokud budeš mít oprávnění i na autogen, tak úplná bomba!
  • Musíš umět číst z výkresů
  • Potřebujeme, abys byl ochotný pracovat na směny a mohli jsme se na tebe spolehnout

Nabízíme:

  • Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
  • Příplatky za pohotovost
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí
  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., PORR a.s., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., FIEGE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Město Odolena Voda, PACKMAN´S PACK s.r.o., Markmont, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, PROTEOR CZ s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Skanska a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Svářečský inženýr / inženýrka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 7 - Troja, Praha 6 - Bubeneč, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Řeporyje, Praha 1 - Staré Město, Kralupy nad Vltavou, Dobrovíz, Unhošť, Červený Újezd, okres Praha-západ, Kozomín, Ptice, Hostivice, Úžice, okres Mělník, Postřižín, Chýně, Odolena Voda, Klecany, Rudná, okres Praha-západ, Louny, Loděnice, okres Beroun, Zdiby, Siřejovice

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

akce auto Bor EU hledám hledat IT jídlo kandidát kurz kurzy místo mzda na dobu neurčitou nábor náplň práce NDA penzijní připojištění plat pojištění pozice práce příplatky připojištění příspěvek sick day směny smlouva stabilní Týn vzdělávací kurzy zámečník dar dovolené firemní firmy jídla kov na dobu náborový náplň obor oprávnění penzijní PR profi rok stav technické technický vzdělávací kurz zkušenost