Hledáme lidem práci Manpower

Zástupce/kyně směnového mistra

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti z výrobního prostředí a s vedením lidí? Máme tu pro tebe perfektní příležitost tyto zkušenosti zúročit!

Popis pozice:

  • Nastoupíš rovnou do kmene společnosti
  • Budeš podporovat mistra směny tím, že budeš jeho přímou spojkou s pracovišti
  • Budeš mít odpovědnost za svěřená pracoviště, plnení jejich plánů a také kvalitu
  • Podílení se na zlepšování a optimalizování výroby bude tvým denním chlebem
  • Budeš mít na starost školení nových kolegů a kolegyň
  • V případě, že nebude směnový mistr přítomen, zastoupíš ho
  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta:

  • Musíš mít předchozí zkušenosti z výroby
  • Musíš mít předchozí zkušenosti s vedením výrobního kolektivu
  • Musíš mít motivaci a chuť se neustále zlepšovat
  • Je potřeba, aby se na tebe dalo spolehnout
  • Nesmí ti vadi práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Mzda 30.000 - 33.000Kč
  • Možnost svozové dopravy
  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době
  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Kafeterie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

  • Frýdek-Místek
  • MAN HR s.r.o. v likvidaci
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. října
  • Mělník
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Zveřejněno: 15. srpna
  • Horní Podluží
  • L U K R A M s.r.o.
  • 23 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Mořina
  • LOMY MOŘINA spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Chlumín
  • CF Trading, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Žirovnice
  • Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Liberec
  • MOCCA, spol. s r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Nučice, Praha-západ
  • FOODISH s.r.o.
  • 28 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Lipence, Praha
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Pilníkov
  • T A L P A , spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Humpolec
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Červená Řečice
  • CEREPA, a. s.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. června
  • Břeclav
  • Arens Oberflächenfullservice s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Praha
Zveřejněno: 28. února
  • Krajková
  • Böhm - extruplast s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Žďár nad Sázavou
  • DŘEVO VYSOČINA a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Liberec
Zveřejněno: 3. března
  • Rakovník
  • Český Inter Control CZ k. s.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Hrádek nad Nisou
  • Karel Luňák
  • Předslav
  • Dětský domov se školou, základní škola…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Jindřichohradecká stavební s.r.o.
  • 21 000 – 27 000 Kč
  • Velemyšleves
  • Hitachi Astemo Czech, s.r.o.
  • 21 700 – 26 650 Kč
  • Kolín
  • Kolínská pekárna s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Kolín
  • KPHN a.s.
  • od 31 000 Kč
  • Kolín
  • DEVAMA pliz s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Kolín
  • OTK GROUP, a.s.
  • 15 200 – 18 000 Kč
  • Svatava
  • Svatavské strojírny s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Mírová
  • LIGNETA servis s.r.o.
  • Svatava
  • 26 000 – 33 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Bor den doba EU flexibilní IT kandidát kurz kurzy místo mistr možnost mzda mzdy nábor náplň práce nové odpovědnost plán pojištění pozice práce pracoviště pracovní pracovní doba prostředí příspěvek růst směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení zástupce zkušenosti životní pojištění díl dovolené jazyk kolektiv kov náborový náplň národní opravy PC penzijní PR profesní profi příležitost případ výrobní výroby závod zkušební zkušenost životní