Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Vedoucí pošty - Turnov 2

Lokalita Turnov
Firma Česká pošta, s.p.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Státní správa a samospráva, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pokladní, Vedoucí obchodu, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Náplň práce:

  • plnění obchodního plánu
  • zodpovědnost za provozní, obchodní a ekonomické výsledky
  • kontrola a dodržování poštovních postupů
  • vedení a motivace 4 zaměstnanců
  • klasická práce za přepážkou

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání podmínkou
  • schopnost vedení malého kolektivu
  • obchodní dovednosti
  • výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti
  • znalost práce na PC

Odměníme Vás:

  • zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
  • základní pracovní dobou 40 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
  • širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, kartou MultiSport za zvýhodněných podmínek aj.

Místo pracoviště:

  • Turnov 2

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou

  • Jablonec nad Nisou
  • Probační a mediační služba
  • 25 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
včerejší
  • Harrachov
  • Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o.
  • 24 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Paceřice
  • Richter autoservis s.r.o.
  • od 29 000 Kč
  • Semily
  • CHARVÁT AXL, a.s.
Zveřejněno: 4. dubna
  • Mnichovo Hradiště
  • PAPA & DUE s.r.o.
  • 18 900 – 20 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. dubna
  • LITRA, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Dlouhý Most
  • ENOP servis s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Liboc, Praha
  • Pekárek Jan, Mgr. - soudní exekutor
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Hustopeče
  • Hill's Pet Nutrition Manufacturing, s.r…
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Klobouky u Brna
  • Zvonař energo s.r.o.
  • 31 000 – 42 000 Kč

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Motopoint, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., TREVOS, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Kaufland Česká republika v.o.s., SFS Group CZ s.r.o., TEJA CZ, s.r.o., Josef Lojek s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DISPONERO s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Probační a mediační služba, LPP Czech Republic, s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., SAFE LOGIC s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., XXXLutz, Bageterie Boulevard, Kitl s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje, Lidl Česká republika s.r.o., I.D.C. Praha, a.s., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Marie Havlová, Alerta s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., RKO GROUP a.s., MEGA a.s., Wellness Hotel Svornost Harrachov s.r.o., Město Vrchlabí, ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., Město Lázně Bělohrad, HARMONY CLUB HOTELY, a.s., Beskydské uzeniny, a.s., Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace, BARTON Market servis, s.r.o., Pavel Lehmann, Ravex Hotels s.r.o., Natiarow s.r.o., Richter autoservis s.r.o., Monika Mališková, SUNDISK s.r.o., TEXO PLUS s.r.o., CHARVÁT AXL, a.s., PAPA & DUE s.r.o., LITRA, s.r.o., ENOP servis s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Liberec, Turnov, Celá ČR, Příšovice, Hodkovice nad Mohelkou, Semily, Jablonec nad Nisou, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec, Liberec I-Staré Město, Liberec, Jičín, Řepov, Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem, Nová Paka, Stráž pod Ralskem, Harrachov, Vrchlabí, Jablonné v Podještědí, Lázně Bělohrad, Špindlerův Mlýn, Benátky nad Jizerou, Městec Králové, Sloup v Čechách, Milovice, okres Nymburk, Česká Lípa, Nový Bydžov, Nymburk, Nový Bor, Lysá nad Labem, Dvůr Králové nad Labem, Hlavenec, Paceřice, Radimovice, Malá Skála, Maršovice, okres Jablonec nad Nisou, Mnichovo Hradiště, Dlouhý Most

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ benefit Bor den dodržování ekonom HR inzerát IT kvality Luže místa místo motivace možnost náplň práce obchodní odpovědnost plán plnění postup poštovní pošty práce pracoviště pracovní pracovní místa růst řízení SOU společnost společnosti sport stabilní Turnov uchazeč vedení vedoucí výsledky vyšší vzdělání zaměstnanců znalost díl dny dovednost dovolené firmy kolektiv komunikační kontakt kontrola náplň obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti PC PR případ přístup rok schopnost schopnosti týdny volná pracovní místa