Volné místo ve firmě OptimNet Solutions s. r. o.

Skladník na noční směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 17. 6. 2022)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma OptimNet Solutions s. r. o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Kontakt Jana Zítová, zobrazit tel. číslo

O nás

OptimNet Solutions s. r. o.

Společnost provozuje úspěšnou službu Noční Expres, nabízející různé možnosti doručení a vyzvedávání zásilek s maximální flexibilitou.

O nás

Jsme firma s nadnárodním přesahem v oboru logistiky.

Hledáme do stálého týmu kolegu na práci ve skladě v nočním provozu ( HPP, DPP)

Náplň práce:

  • třídění zásilek
  • nakládka a vykládka
  • práce se čtečkou a počítačem
  • 8hod směny
  • práce jen na noční provoz ( 19h - 3:30h)

Požadujeme:

  • důslednost
  • pracovitost
  • výborný zdravotní stav a chuť do práce!

Nabízíme:

  • výborné pracovní prostředí a motivující kolektiv a ohodnocení
  • řadu firemních benefitů
  • příplatky za noční práci nad rámec stanovené zákonem
  • stravenky, školení
  • práce na HPP nebo DPP

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát