SKLADNÍK na noční směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 7. 8. 2021)
Lokalita Brno
Firma OptimNet Solutions s. r. o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 35.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme na rozšíření stávajícího týmu spolehlivého skladníka do skladu pro noční provoz v Brně.

Náplň práce:

  • Bezchybné naskladnění, vyskladnění zboží
  • Práce se čtečkou čárových kódů
  • Třídění zboží k rozvozu

Požadujeme:

  • Výborný zdravotní stav
  • Svědomitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně zvýšených nočních příplatků
  • Přátelská atmosféra (Kolektiv 8 spolupracovníků)
  • Stravenky hrazené plně zaměstnavatelem
  • Školení, firemní akce
  • Výborné pracovní zázemí
  • Pracoviště Brno Slatina
  • Pracovní doba v týdenních směnách – od 18:30–3hod, od 20:00–4:30hod