Svářeč (potrubí) - Izrael

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Izrael
Firma Job´s One s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství a automobilový průmysl, Těžba, hutnictví a slévárenství, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 87.500 – 120.000 Kč

Společnost májící sídlo v Izraeli – je uzavřen pracovně-právní vztah.

Náplň práce:

  • Svařování potrubí – nutná praxe se svařováním.
  • Možný termín nástupu: od 1.11.2022 nebo dle domluvy.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe se svařováním metodou TIG a platný certifkát.
  • Odborné zkušenosti v oblasti konstrukce potrubí – NENÍ PODMÍNKOU
  • Znalost cizího jazyka není vyžadována.
  • Pracovitost, odbornost, samostatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Vzdělání středoškolské - min. vyuční list.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Základní mzda: 3500,- Eur/netto + proplaceny přesčasy.
  • Plně hrazené ubytování a zdravotní pojištění v dané zemi.

  • Chomutov
  • ACTHERM, spol. s r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Zahrádky, Česká Lípa
  • VOKA CL s.r.o.
  • 100 – 130 Kč / hod
Zveřejněno: 12. října
  • Nymburk
  • JDK, spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Karviná
  • Ladislav Zsemle
  • 80 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Chomutov
  • 24 000 – 37 500 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Praha
  • Doosan Lentjes Czech, s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 20. dubna
  • Vrané nad Vltavou
  • KLIMASERVIS SŮVA, spol. s r.o.
  • od 20 160 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • od 18 900 Kč
  • Blatná
  • TESLA BLATNÁ, a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. října
  • Vinohrady, Praha
  • VAGNER DESIGN s.r.o.
  • 12 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Litovel
  • Bellmer Czech s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Hloubětín, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Bor EU HR IT Most mzda náplň práce plat pojištění práce praxe přesčas přesčasy samostatnost společnost svařování ubytování vzdělání zdravotní zdravotní pojištění zdravotní stav zkušenosti znalost dané jazyk list náplň oblast oblasti odbor odborné PR právní stav termín vztah zkušenost