Volné místo ve firmě Skanska

Řidič auta s hydraulickou rukou

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Staré Město, okres Uherské Hradiště
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „řidič auta s hydraulickou rukou“ do stavební společnosti Skanska a.s. Domovskou provozovnou je pobočka firmy ve Starém Městě, odtud budete započínat své pracovní cesty na stavby v rámci ČR.

Hlavní náplň práce:

  • Práce spočívá v řízení auta s hydraulickou rukou. Dle stavby a potřeby je vám zajištěno ubytování. Hlavní úkoly spočívají v obsluze a údržbě svěřeného vozidla, jeho řízení a manipulace s nákladem, přeprava nákladu na určené místo na stavbě. Dále budete občasně vykonávat lehčí manuální práci v rámci stavby. Práce je spojena s místní flexibilitou.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz, digitální karta do tachografu + platné psychotesty pro řidiče
  • Jeřábnický průkaz
  • Vazačský průkaz

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání (nejedná se o sezónní práci)
  • Stravné nebo příspěvek na stravování
  • 5týdnů dovolené + 2 další dny placeného volna extra tzv. „sick days“ + 5 dní zimní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.) včetně příspěvku na praní pracovního oděvu měsíčně 130,–Kč
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta za 350,–Kč, T-mobile zvýhodněné tarify apod.