STROJNÍK VE VÝROBĚ – od 26 000 Kč měsíčně!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 26.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Comac jobs je stabilní personální agentura působící na českém trhu práce.
Specializujeme se na zprostředkování zaměstnání především dělnických pozic v různých oborech.
Pomůžeme Vám najít to pravé zaměstnání!
Pro našeho významného klienta ve Valašském Meziříčí hledáme strojníky.

Náplň práce:

  • nastavení a seřízení zařízení dle parametrů výrobků
  • příprava a vychystání materiálů, sestavování, montáž a balení výrobků
  • sledování kvality produkovaných výrobků
  • organizace přidělených operátorů

Požadujeme:

  • střední vzdělání technického směru s výučním listem
  • manuální zručnost, pracovitost, fyzická zdatnost
  • 2 roky praxe ve výrobě
  • vyhláška 50 výhodou
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • oprávnění k řízení VZV výhodou

Nabízíme:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • výkonnostní bonus
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně

V případě Vašeho zájmu nám zašlete váš životopis na email e-mail přes odpovědní formulář