PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - Týn nad Vltavou

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Týn nad Vltavou
Firma Wienerberger s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici provozního elektrikáře pro výrobní závod v Týně nad Vltavou.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba, opravy a běžná údržba výrobních linek a elektrozařízení.

  • Umíte analyzovat a řešit problémy?
  • Chcete se podílet na bezproblémovém zabezpečení provozu?

OČEKÁVÁME

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • elektrovyhláška 50 §6
  • praxi v oboru
  • pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

NABÍZÍME – Náborový příspěvek 30'000 Kč

  • práci na 2 směny – ranní 6:00 – 14:30, odpolední 14:00 – 22:00 (v režimu 4 dny ranní – 2 dny volno – 4 dny odpolední – 2 dny volno)
  • práci v tradičním cihlářském odvětví
  • nejprve smlouvu na rok a při vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní společnosti
  • vzdělávací kurzy, školení
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství,..aj.

V případě zájmu o pracovní pozici Vás prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu nebo nás pro více informací můžete kontaktovat na tel. zobrazit tel. číslo.

O společnosti

Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.