OPERÁTOR/KA VÝROBY – od 23 200 Kč měsíčně

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Valašské Meziříčí
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 23.200 – 27.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • opracování skla, výroba skleněných desek a manipulace s výrobky
  • výroba částí dveří domácích spotřebičů a vitrín

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pracovitost
  • zkušenosti z jakékoli výroby alespoň 1 rok

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz
  • práci vhodnou pro ženy i muže
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • výkonnostní bonus
  • dotované závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně

V případě Vašeho zájmu nám zašlete váš životopis na email e-mail přes odpovědní formulář nebo zavolejte na tel.číslo zobrazit tel. číslo