Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor/ka výroby v Hnojníku

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hnojník
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • manuální zručnost

Nabídka:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • mzda od 18 000,–Kč
  • příspěvek na stravování 66 Kč/den do výplaty
  • možnost navýšení mzdy po zaučení
  • jen RANNÍ na směny

Pracovní náplň:

  • práce na montáži drobných dílů a výrobků
  • obsluha výrobních strojů

Pro více informací nás kontaktujte
Markéta Adamíková – zobrazit tel. číslo

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Chotusice
  • Armáda České republiky
  • 27 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 26. července

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., KOEXIMPO, spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Vision Travel s.r.o., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Skanska a.s., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Havířov, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Hnojník, Třinec, Český Těšín, Frýdek-Místek, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Horní Lomná, Karviná, Krmelín, Fryčovice

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odbory - proč a jak je založit

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

den hlavní možnost mzda mzdy nabídka náplň práce operátor plat platy práce pracovní pracovní poměr příspěvek směny stravování výplaty Zruč díl kontakt kov náplň obsluha poměr PR pracovní náplň stroj výrobní výroby výše