Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí týmu finančního oddělení

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 80.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte zkušenosti v oblasti účetnictví a s vedením týmu lidí? Máte analytické myšlení, jste proaktivní, zodpovědný a motivuje vás úspěch podřízených? Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí finanční účtárny. Hlavní náplň: - vedení menšího týmu účetních - zajištění zpracování účetní agendy - závěrkové měsíční operace - příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace - zpracování DPH, roční daňové přiznání ve spolupráci s externí firmou Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - roční odměna - 25 dní dovolené - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové kurzy na pracovišti - sportovní a společenské akce - další benefity Požadujeme: - VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření - předchozí praxe na podobné pozici - výborná znalost účetní agendy - běžná orientace v daňové legislativě - analytické myšlení, pečlivost - schopnost komunikovat v AJ

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Pardubice
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v…
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Pardubice
  • OPHTHA TRADE, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Pardubice
  • Správa a údržba silnic Pardubického…
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Chrudim
  • Clever Service Chrudim s.r.o.
  • 20 000 – 50 000 Kč
  • Chrudim
  • PORS software a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • VOJMAR s.r.o.
Zveřejněno: 1. června
  • Kopřivnice
  • Uničov
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Benešov
  • GELOM s.r.o.
Zveřejněno: 4. května
  • České Velenice
  • UNIWORKS CB s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč

21 Consult Group s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Česká pošta, s.p., Partners Financial Services, a.s., Matěj Gregor, Česká spořitelna, a.s., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích, OPHTHA TRADE, s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Správa a údržba silnic Pardubického kraje, Clever Service Chrudim s.r.o., PORS software a.s., Jednota, spotřební družstvo Hlinsko, SCALL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Pokladní, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka zákaznických služeb, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Pardubice, Celá ČR, Chrudim

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Odbory - proč a jak je založit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ akce audit benefit benefity Bor daň daňové přiznání den ekonom hlavní hledám hodnocení IT komunikace kurz kurzy měření mezinárodní náplň práce ohodnocení pečlivost penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění příspěvek společnost sport stravování účetní vedení vedoucí vzdělání zkušenosti znalost agendy daňové dovolené DPH externí finanční jazyk kov měsíční myšlení na pracovišti náplň národní oblast oblasti oddělení odměna odpovědný operace penzijní PR příprava přiznání roční schopnost tým účetnictví výrobní závod zkušenost