Plánovač Výroby | Production Planner

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Hledáme posilu do menšího týmu plánovačů, který podpoří svými aktivitami procesy plánování na oddělení logistiky. Oceníme alespoň částečnou zkušenost s plánováním, částečně komunikativní AJ a velmi dobrou znalost excelu. Pokud máte zájem, řekneme si více informací o pozici. Těšit se můžete na příjmemnou atmosféru na pracovišti, adekvátní mzdu a měsíční bonusy. :-)

Popis pozice:

  • vytváření a uzavírání výrobních zakázek
  • provádění kontroly dostupnosti materiálu
  • práce s informačním systémem a MS excelem
  • příprava dokumentů k výrobním zakázkám
  • reporting a zpracování dat pro nadřízeného

Profil kandidáta:

  • zkušenosti na podobné pozici ve výrobní společnosti – automotive výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny
  • výborná znalost excelu
  • samotatnost
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • získání zkušeností z mezinárodní výrobní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • flexi passy
  • příspěvek na stravné
  • možnost jazykových kurzů
  • kariérní růst

Máte zájem o tuto nabídku?