Dispečer – Brno až 218 Kč/hod

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 218 Kč

Máte rádi ve věcech pořádek, když je vše na správném místě ve správný čas? Pak hledáme právě Vás!
Nabízíme práci pro vhodného kandidáta/tku na pozici Dispečer do mezinárodní společnosti v Slatině v Brně.

Náplň práce:

  • Plánovaní svozových a rozvozových tras aut.
  • Zpracování objednávek
  • Komunikace s řidiči a klienty.
  • Odpovědnost za rychlé a profesionální zvládnutí všech procesů.
  • Sledování kvality přepravy.
  • Práce s počítačem.
  • Reporting.

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Praxe v logistice.
  • Dobré organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem.
  • Schopnost rychle vyřešit problém.
  • Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí.
  • Zodpovědnost, pozitivní přístup.
  • Dochvilnost.
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Znalost německého jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • Práci pro mezinárodní společnost.
  • Různorodá pracovní náplň.
  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Přátelský přístup
  • Pracovní doba 7:30–16:00 a 20:30–5:00
  • Motivační mzdové ohodnocení až 218 Kč/hod.

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: zobrazit tel. číslo, email: admin@abzakovo.eu

Máte zájem o tuto nabídku?