Práce v Hranicích vhodná pro ženy!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 25.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

NÁSTUP IHNED! Zavolejte ještě dnes na telefonní číslo zobrazit tel. číslo!

OPERÁTORKA VÝROBY V HRANICÍCH S VOLNÝMI VÍKENDY

Náplň práce:

  • opracování a montáž plastových výrobků
  • vizuální a strojová kontrola plastových dílů
  • finální kontrola hotových výrobků a balení
  • třísměnný provoz – ranní, odpolední, noční směny – střídání po týdnu – víkendy volné
  • PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • praxi v oboru automotive nebo zpracování plastů výhodou, nikoli podmínkou – rádi zaučíme i šikovné absolventky
  • vzdělání – minimálně výuční list
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu a převážně ve stoje

Nabízíme:

  • osobní ohodnocení a výkonnostní bonus od 1. měsíce
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu k čisté mzdě
  • příspěvek na dojíždění nebo svozový autobus z Olomouce, Přerova a Lipníku
  • možnost přestupu pod kmen