Práce v Hranicích - od 24 000 měsíčně, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 28.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

NÁSTUP IHNED! Zavolejte ještě dnes na telefonní číslo zobrazit tel. číslo!

OPERÁTOR/KA VÝROBY – od 24 000 Kč měsíčně

Náplň práce:

  • výroba, kompletace a montáž těsnících profilů pro karosérie osobních vozů
  • obsluha výrobních strojů v tichém a čistém prostředí, práce vhodná pro ženy i muže
  • třísměnný provoz – ranní, odpolední, noční směny – střídání po týdnu – víkendy volné

Požadujeme:

  • manuální zručnost a dobrou pracovní morálku
  • nepožadujeme předchozí praxi – všechno Vás naučíme!

Nabízíme:

  • měsíční průměrný výdělek 24 – 26 000 Kč
  • 120 Kč na hodinu + příplatky za odpolední (8 Kč/hod.) a noční směny (15 Kč/hod.)
  • možnost přesčasů s příplatkem 45 % za každou hodinu navíc
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu k čisté mzdě
  • možnost využívat autobusovou linku na trase Přerov – Lipník – Hranice CT Park a zpět na všechny 3 směny

ZAVOLEJTE JEŠTĚ DNES! VSTUPNÍ TESTY KAŽDÝ TÝDEN!