Procesní inženýr

Lokalita Jindřichův Hradec
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do rozšiřujícího se týmu strojírenské výrobní společnosti hledáme další posilu - Procesního inženýra / Technologa.

Popis pozice:

- Příprava technologických postupů a procesních paramentů

- Spolupráce při náběhu nových projektů

- Optimalizace montážních procesů

- Zodpovědnost za předání nové výroby do sériové produkce

- Návrhy na preventivní údržbu strojů a přístrojů

- Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními a dodavateli

Profil kandidáta:

- Technické vzdělání SŠ nebo VŠ, praxe na obdobné pozici

- Základní znalosti pneumatiky, hydrauliky, automatizace a stavby strojů

- Orientace ve výkresové dokumentaci

- Pokročilá znalost MS-Office, výhodou znalost SAP, CAD 2D/3D

- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

- Dobrá schopnost navrhovat a implementovat návrhy na zlepšení procesů

- Samostatnost, schopnost týmové práce, proaktivní přístup

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Dlouhodobé uplatnění v zázemí stabilní nadnárodní společnosti

- Zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností

- Možnost osobního a profesního růstu

- Flexibilní pracovní dobu

- Dotované stravování

- 5 týdnů dovolené

- Odměny za věrnost

- Odborné firemní vzdělání