Volné místo ve firmě BILLA, spol. s r. o.

Vedoucí směny chlazeného skladu

Lokalita Modletice

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro své centrální sklady v Modleticích u Prahy hledáme kandidáta/ku.

Náplň práce:

  • Organizace, plánování a řízení směny
  • Vedení týmu cca 30–50 lidí
  • Kontrola, hodnocení, výkon, motivace a příprava mzdových podkladů podřízených pracovníků
  • Kontrola dodržování předpisů bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, protipožárních předpisů a odpovědnost za používání pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek
  • Práce ve 2 směnném provozu
  • Účast na inventurách
  • Řešení denních provozních situací
  • Zaškolování pracovníků

Vaše směny (dvousměnný provoz):

  • týden ranní (8:30 – 16:45), týden odpolední (16:30 – 00:45)
  • pracuje se od neděle do čtvrtka (38,75 hod./týden)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost s řízením většího počtu pracovníků
  • Komunikační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
  • Schopnost efektivně organizovat práci
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota pracovat v noci a o víkendech
  • Samostatnost
  • Týmového ducha

Nabízíme:

  • Práci v moderních skladech v Modleticích u Prahy (exit D1 Říčany u Prahy)
  • Mobilní telefon
  • Roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací programy
  • Závodní stravování, částečně dotované zaměstnavatelem (oběd 40 Kč)
  • A další výhody, se kterými Vás rádi seznámíme

V případě zájmu zašlete svůj životopis prostřednictvím tlačítka „odpovědět“

Prodejna (pro statistiky)

900 prodejna