Práce: Elektro-mechanik

lokalita: Rychnov nad Kněžnou zadavatel: JOBSTART s.r.o. Odpovědět na inzerát

Požadavky

  • SOU/SŠ elektro obor
  • vyhláška 50, § 6 a vyšší
  • praxe v údržbě a opravách elektrických zařízení – nebo příbuzném oboru
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat v nepřetržitém režimu (krátký/dlouhý týden)

Nabídka

  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování

Pracovní náplň

  • elektro údržba a opravy výrobních strojů
  • dodržování plánu preventivní údržby
  • zajišťování zásahových záznamů v historii zařízení
  • spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 35.000 Kč

Kontaktní osoba

Tereza Tůmová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist