Mechanik-Elektro

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, hledáme uchazeče na pozici:

MECHANIK – ELEKTRO

NÁPLŇ PRÁCE:

Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
Výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků
Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
Preventivní údržba strojů a zařízení
Ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
Spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách

POŽADUJEME:

ÚSO v oboru elektro (slaboproud výhodou)
Vyhláška 50 §5, 6 a vyšší
Praxe v opravách elektrických zařízení
Dobrá orientace v technické dokumentaci
Znalost práce na PC
Znalost automatizace
ŘP skupina B
Znalost NJ/AJ výhodou
Vhodné i pro šikovné absolventy (umožníme získání potřebné praxe)!

NABÍZÍME:

Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
5 týdnů dovolené
Příjemné pracovní prostředí
Práce v nepřetržitém provozu
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Toplist