Práce: Zámečník/zámečnice

lokalita: Kutná Hora zadavatel: SIMIX HR s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici „zámečník/zámečnice“ pro společnost ČKD Kutná Hora, a. s., která se zabývá výrobou vysoce kvalitních odlitků a svařovaných konstrukcí pro vlakovou a kolejovou techniku.

Náplň práce: příprava pro kompletaci vagónových podvozků

Požadujeme: min. SOU v oboru, základní znalost technické dokumentace, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci, atraktivní finanční ohodnocení, možnost ubytování u areálu společnosti!!

Nástup: ihned

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 727 977 980, popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kutná Hora

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 15. 6. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.