Práce: Rovnař/ka – přípravář/ka

lokalita: Kutná Hora zadavatel: SIMIX HR s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme uchazeče na pozici „rovnař/ka – přípravář/ka“ pro společnost ČKD Kutná Hora, a. s., která se zabývá výrobou vysoce kvalitních odlitků a svařovaných konstrukcí pro vlakovou a kolejovou techniku.

Náplň práce: příprava pro kompletaci vagónových podvozků

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci, atraktivní finanční ohodnocení, možnost ubytování u areálu společnosti!!

Nástup: ihned

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: +420 727 977 980, popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte v náborovém centru SIMIX, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Kutná Hora

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 15. 6. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.