Práce: ÚDRŽBÁŘ A SEŘIZOVAČ STROJŮ, 13.plat

lokalita: České Budějovice zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Umíte odstraňovat zvady na strojích? Zvládnete jejich údržbu a seřízení? Jste schopný pracovat dle technické dokumentace? Pak hledáme právě Vás!

Práce vhodná i pro absolventy!

Pracovní náplň:

  • seřizování a ostraňování závad na strojích
  • práce dle technické dokumentace
  • údržba strojů

POŽADAVKY:

  • využení ve strojírenském oboru
  • znalost práce na obráběcích strojích velkou výhodou
  • ochota práce ve 3směnném provozu

BENEFITY:

  • 13. plat
  • 5týdnů dovolené
  • příplatky nad rámec ZP
  • příspěvek na závodní stravování

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Labajová Adéla

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.